We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Rūpnieciskais ansamblis​/​交響組合

by Rūpnieciskais ansamblis/交響組合

supported by
/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
    Purchasable with gift card

      €7 EUR  or more

     

1.
Karavīri bēdājās, Asiņaina gaisma aust. Nebēdājiet, karavīri, Sudrabota saule lec. Sniga sniegi, putināj', Stalti jāja karavīr'. Tālu jāja, nepazinu, Vai bij mani bāleliņ'. Jāja, jāja, tālu tāl', Lielā tālā svešumā,– Tēvu zemei grūti laiki, Dēliem jāiet palīgā. Tēvu zemes brīvestīb' Pirksim mēs ar asinīm, Tēvu zemes mīlestību Mēs ar darbiem rādīsim.
2.
Pūpoliņi, pūpoliņi, pavasara paudējiņi, birzmalītē piesaulītē mirdz pa gabalu jau viņi. pūpo, pūpo pūpoliņi pūpo, pūpo pūpoliņi pūpoliņi, pūpoliņi Apkārt kaili, rudi ciņi, sauso niedru karodziņi, bet tiem pāri glezni, maigi margo viņi – pūpoliņi. pūpo, pūpo pūpoliņi pūpo, pūpo pūpoliņi pūpoliņi, pūpoliņi Kas tos daiļus darināja? Kas tos kokos karināja? Baltmaigotus, mīkstmaigotus gar tām sniega prāvām mājam. pūpo pūpo pūpoliņi pūpo pūpo pūpoliņi pūpoliņi, pūpoliņi Vieni tikai gausi snauda, saules meitas vērpa, auda klusi viņus, pūpoliņus, un tos zaru zaros sprauda. Pastāsti man, cik tālu ir bezgalība, vai tu vari aizskaitīt līdz tai? Pūpoliņi, pūpoliņi, ai, cik mīksti, maigi viņi, gaisa fejas glauž tur sejas, tie ir viņu spilventiņi. pūpo pūpo pūpoliņi pūpo pūpo pūpoliņi pūpoliņi, pūpoliņi
3.
Šiem milžiem atlikusi viena iespēja – tiem jāpiedalās milžu cīniņā, to translēs radio, to rādīs TV, par to tiks informēta pasaule. Kas uzvarēs šai milžu cīniņā, to uzaicinās piedalīties banketā, tam visi aplaudēs un visi sauks, to redzot visi priecāsies un sauks: "Milžu cīņa, milžu cīņa!" Bet aizkulisēs sačukstēsies: "Ziniet, viņš jau ir tik milzīgs milzis," un visi visi runās, teiks: "Viņš ir milzis nelaimīgais (jo viņš jau ir milzis)." Šie milži izsalkuši, tiem nav ko ēst, tie taču nevar aiziet mežā lāčus plēst, tiem intelektuālas potences, tie nepavisam nav no provinces. Tie katru rītu lasa avīzes, tie skatās visas jaunās izrādes, bet ko lai dara, tiem tā gribas ēst, tā gribas ēst, tā gribas, ka vai matus plēs. Milžu cīņa, milžu cīņa! Bet aizkulisēs klusi runā: "Redziet, cik šis milzis nelaimīgs, tagad viņš ir divkārt nelaimīgāks, viņš ir milzis uzvarētājs (viņš pazudinājis citu milzi)." Kas uzvarēs šai milžu cīniņā, to uzaicinās piedalīties banketā, tam visi aplaudēs, to visi sveiks, to redzot visi priecāsies, bet viens jau teiks: ("Viņš ir izgājis no modes)." Bet aizkulisēs sačukstēsies: "Ziniet, viņš jau ir tik milzīgs milzis." Un visi visi runās, cik viņš bija milzīgs, ar kādu apetīti cīnījās, bet viņam bija ļoti ļoti bail, ka cits milzis atnāks un to apēdīs, un kas būs rīt, viņš ļoti uztraucās, vai viņš vēl modē būs rīt, bet varbūt nē, kas gan būs rīt, kurš milzis uzvarēs, kad šis būs beigts, un kurš nāks modē un kuru visi sveiks, kad šis būs beigts, kas jauns būs rīt, mums arī šis jaunais milzis drīz būs apnicis, un milzis atkal jūtas izsalcis, un milzis metās milžu cīņā.
4.
Paņem sev šo violeto debesi un šos mākoņsodrējus... nav jau diezkas, nav jau diezkas, bet varbūt, ka noderēs! Paņem manu nogurumu, es pie tevis gribu! Man vienalga, kā to sauc, var arī par mīlestību! es Es tev neprasu nemaz pasauli šo piesildīt! tad Tad jau nākamajā brīdī pieprasītu piepildīt. Paņem manu nogurumu, es pie tevis gribu! Man vienalga, kā to sauc, var arī par mīlestību! Es tev neprasu nemaz pasauli šo piesildīt! Tad jau nākamajā brīdī pieprasītu piepildīt.
5.
うさぎ うさぎ 何見て はねる 十五夜お月さま 見てはねる Usagi usagi Nani mite haneru Juugoya o-tsuki-sama Mite haneru

about

Rūpnieciskais ansamblis/交響組合
ieraksts veikts 2019. gada janvārī,
Hodila studijā Valmierā, Staņislava Kuļikova vadībā

Miksējis, māsterējis un pavasara putnu skaņas no balkona
ierakstījis Ulriks Kovalks (Ulrik Kowalk) Oldenburgā Vācijā
www.tendegrees.de

Māksliniecisko noformējumu sagatavojusi Anete Melece
www.anetemelece.lv

credits

released July 29, 2019

Arians Seviško: balss, ģitāra
Linards Kalniņš: taustiņinstrumenti, balss
Minori Šimajama (島山 穣): sitaminstrumenti, balss

license

all rights reserved

tags

about

Rūpnieciskais ansamblis/交響組合 München, Germany

contact / help

Contact Rūpnieciskais ansamblis/交響組合

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Rūpnieciskais ansamblis/交響組合, you may also like: